Pizza Hut
Hlavní stránka
Přihlásit se
#{alt.cala}
Najít nejbližší restauraci Pizza Hut
detect location Najít mě

Nejbližší restaurace

Vítej ve vyhledávači restaurací Pizza Hut

VŠECHNY RESTAURACE


Máš chuť na skvělou pizzu?


Vyhledej si nejbližší restauraci Pizza Hut ve svém okolí a vyber si pizzu z naší nabídky s vyzvednutím v restauraci, s rozvozem až na tvou adresu, nebo navštiv některou z našich restaurací Pizza Hut Express a vyber si z menu až na místě.

Neváhej a objev, co dobrého pro tebe máme. Kompletní nabídka restaurací Pizza Hut zahrnuje:
  • chutné předkrmy: kuřecí křidélka, křupavý česnekový chleba se sýrem nebo bez sýra;
  • několik druhů pizzy (včetně pizzy Margherita, Quattro Formaggi, PepPeroni, Capricciosa, Farmer, Supreme a mnoha dalších) na třech různých typech těsta: těstě Pan – nadýchaném uvnitř a křupavém na povrchu; tradičním těstě – tenčím uprostřed s nadýchanými křupavými okraji a tradičním těstě se sýrem v okrajích;
  • čerstvý salát Caesar;


Nabídka je skutečně široká. Objednej si hned to, co máš rád, nebo vem rodinu či kamarády do nejbližší restaurace Pizza Hut Express.

Díky vyhledávači restaurací Pizza Hut se můžeš podívat, jaké menu přesně restaurace nejbližší tvé adrese nabízí, ze které restaurace si můžeš objednat pizzu s doručením domů, a ve které z restaurací dostaneš svou pizzu do 5 minut (Pizza Hut Express). Restaurace Pizza Hut tak, jak je máš rád. Těšíme se na tvou návštěvu.

Chceš se dozvědět více o restauracích Pizza Hut a jejich mimořádné historii?


To nejdůležitější z historie restaurací Pizza Hut:
  • Už 60 let uspokojujeme chutě lidí po celém světě! První restauraci jsme otevřeli 31. května 1958 ve městě Wichita v americkém Kansasu. Pokud byste si chtěli dát pizzu na tomto legendárním místě, můžete, restaurace stále jede plnou parou vpřed.
  • Dnes podáváme naše pokrmy hostům v téměř 14 000 restauracích v různých částech světa.
  • První restauraci Pizza Hut v Polsku patřící společnosti AmRest jsme otevřeli v roce 1993 v pronajatém domě na trhu ve Vratislavi, její obyvatelé si tak mohou pochutnávat na našich dobrotách už 25 let.
  • Jako první jsme nabídli možnost objednávání pizzy online! Bylo to v roce 1994 a první online objednávka byla na pizzu Pepperoni s žampiony a sýrem navíc.
  • Pizza Hut se dostává na všechna místa na světě … a ještě dále! V roce 2001 dorazila objednávka z Pizza Hut i na mezinárodní vesmírnou stanici.
  • Našemu křupavému těstu a vynikajícím předkrmům nikdo neodolá – naši pizzu si dali i hosté pozvaní do Bílého domu paní Barbarou Bushovou.


Líné odpoledne, návštěva u kamarádů, důležitý sportovní zápas nebo napínavý film … všechny tyto situace důvěrně známe. Také víme, že v takových okamžicích obvykle přichází neodolatelné pokušení a chuť na teplou křupavou pizzu. Je to tak, že? Proto přicházíme se službou:

Pizza Hut Rozvoz, , kterou ti doručí pizzu domů či kam si budeš přát. Máš-li hlad, neváhej, objednej si pizzu online a do 30 minut u tvých dveří zaklepe náš řidič, aby ti předal vynikající pizzu připravenou z čerstvých surovin. Pizzu si můžeš objednat na pizzahut.cz, nebo nám můžeš zavolat na 772 779 779. Podívej se na naše menu, jaké dobroty nabízíme a vyber si, na co máš zrovna největší chuť.

Pizza Hut Express je naší odpovědí pro ty, kdo se potřebují najíst dobře a rychle. Přijali jsme tuto výzvu a otevřeli jsme restaurace Pizza Hut Express, kde svou pizzu dostaneš už pět minut po objednání. Ano, nespletli jsme se – do 5 minut se budeš moci zakousnout do vynikající, teplé a křupavé pizzy. V menu restaurací Pizza Hut Express najdeš naše nejoblíbenější pizzy: Margherita, Grande Pepperoni, Hawaii, Quattro Formaggi, Prosciutto a také si můžeš sestavit pizzu podle sebe. Po objednání můžeš sledovat každý krok našich zaměstnanců. Uvidíš, jak rychle připraví tradiční těsto, i s jakou rychlostí na něj pokladou čerstvé a lahodné přísady. A po několika minutách v troubě budeš mít svou pizzu v ruce. Pizzu si můžeš nechat zabalit i s sebou.